Lieliskā performance / High Performance

18.00 - 3.00 Rīgas Mākslas telpā, Kungu ielā 3 RD IKSD un JŪLIJAS STOŠEKAS FONDs

ENHE HONGA.NIKO VAŠELĀRI. Performances.

20.00 - 23.00 Rīgas Mākslas telpā, Kungu ielā 3 RD IKSD un Rīgas Mākslas telpa, kuratore Inga Šteimane

Sinfonietta Riga. Zinātne. 21. gadsimts.

18.00 - 23.50 Koncertzāle „Rīga” (Zinātņu akadēmijas ēka), Akadēmijas laukums 1 Kamerorķestris Sinfonietta Rīga un Latvijas Jauno zinātnieku apvienība (LJZA)

Izrāde un videoizstāde MOUVINSITU

18.00 - 21.00 VEF kultūras pils, Ropažu iela 2 Latvijas Jaunā teātra institūts

Juri Ankarāni īsfilmu triloģija

21.00 - 3.00 Kinoteātris «Splendid Palace», Lielā zāle, Elizabetes iela 61 Biedrība «Kultūras perons» un aģentūra “Eva Allaran&Co”

Nela Belufa instalācija „Pasaules kundzība”

19.00 - 3.00 Dailes teātris, Brīvības iela 75 Biedrība «Kultūras perons» un aģentūra “Eva Allaran&Co” (Parīze, Francija)

Franču eksperimentālās mūzikas koncertnakts

21.00 - 3.00 Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2 Nepieradinātās mūzikas un filmu mākslas biedrība "Skaņu mežs"

Videogrāfija: Space Textures VIII

21.00 - 3.00 Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3 LU Radio NABA

Vīzija – Daugavgrīvas cietoksnis

19.00 - 23.00 Daugavgrīvas cietoksnis, Flotes iela 1b (pie cietokšņa vārtiem) Biedrība «Bolderājas grupa»

Vārdu kalns

19.00 - 3.00 Bastejkalns LU Radio NABA

Ūdens–gaismas grafiti / WATER LIGHT GRAFFITI

21.00 - 3.00 Operas skvērs, Aspazijas bulvāris 3 Biedrība «I Did It» un aģentūra «Digital Art International» (Parīze, Francija)

SURVIVAL KIT 6. Utopiskā pilsēta

14.00 - 1.00 Vāgnera zāle, Riharda Vāgnera iela 4 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Gaismas freskas uz AB dambja

18.00 - 1.00 Peldošā mākslas galerija «Noass», AB dambis 2 Kultūras un mākslas projekts «Noass»

Sadzīves kosmoss

19.00 - 1.15 Spīķeru kvartāls, nevalstiskais teātris „Dirty Deal Teatro“, Maskavas iela 12 korpuss 2 Biedrība «Savienojums»

Klusuma spēks

19.00 - 21.00 Kinoteātris „KSuns”, Elizabetes iela 83/85 Nacionālais kino centrs

Pilsētas avangards

22.00 - 2.30 Vērmanes dārza estrāde Biedrība «I Did It»

Neibarts. 75 Pērles Sarkandaugavai.

15.00 - 23.00 Sarkandaugavas parks (starp Sarkandaugavas un Ceļinieku ielu) Biedrība «Vizuālās kultūras klubs»

Migla

15.00 - 3.00 Spīķeru centrālais laukums un «Café Europa» inovāciju laboratorija, Maskavas iela 8 un 11 Jauno mediju kultūras centrs RIXC

Landscapes

18.00 - 20.30 Kinoteātris «Splendid Palace», Lielā zāle, Elizabetes iela 61 Nodibinājums «Skaņu mākslas fonds»

Laikmetu liecinieki

19.00 - 23.00 Dārziņš pie «Mazā Ģilde», Amatu iela 3/5 RKTMC «Mazā Ģilde»

«KIM? BLANCHE»

19.00 - 3.00 kim? Laikmetīgās mākslas centrs, Maskavas iela 12/1 Biedrība «kim?»

Ceļojums uz Mēnesi / Le Voyage Dans La Lune

18.00 - 3.00 Kinoteātris «Splendid Palace», Mazā zāle, Elizabetes iela 61 RD IKSD un Francijas institūts Latvijā

Muzikāla performance – bahiānu dziedājumi

18.00 - 23.00 Rīgas Sv. Pētera baznīca, Skārņu iela 19 Rīgas Sv. Pētera baznīca

Nakts. Nenoteikts mirdzums.

18.00 - 1.00 Jāņa Akuratera muzejs, Ojāra Vācieša ielā 6a Rakstnieku muzeju biedrība PILS

Dzīve – tas ir kino

18.00 - 3.00 Kinoteātris «KSuns», Elizabetes iela 83/85 un restorāns «Andalūzijas Suns», Elizabetes iela 83 Biedrība «Virtuālā studija URGA»

Ēnu spēles Imantas logos… un ne tikai…

18.00 - 24.00 Kultūras un atpūtas centrs «Imanta», Anniņmuižas bulvāris 29 Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs «Imanta»

JURA KULAKOVA KANTĀTE «MĪLESTĪBĀ VIĻŅO KRŪTS»

20.00 - 24.00 Kalnciema kvartāls, Kalnciema iela 35 SIA «BC manufaktūra»

Stefana Sudjēra fotogrāfiju izstāde

18.00 - 23.00 Francijas institūts Latvijā, Elizabetes ielā 59 Francijas institūts Latvijā

Brīvības dārzs

16.00 - 21.00 Vidzemes tirgus, pie vecā Gaļas paviljona, Brīvības iela 90 (ieeja no Matīsa ielas) Starpnozaru mākslas grupa «Serde»

Pasaules vēders

19.00 - 24.00 LSM muzejs un galerija, 11. novembra krastmala 35 | LSM radošais kvartāls, Gaujas ielā 5 Biedrība „Latvijas Mākslinieku savienības”

Smiekli, dejas un Šekspīrs

12.00 - 2.00 Veto Magazine kultūrbārs «Vieta», K. Valdemāra iela 61 SIA «Veto»

Aina

24.00 - 2.00 Latvijas mākslinieku savienības ēkas pagalms, 11.novembra krastmalā 35 Ieva Nagliņa

Mežaparka Balto ideju realizācijas darbnīca

18.00 - 24.00 Mežaparka apkaime, skolas dārzs Lībekas ielā 27 Mežaparka skolas atbalsta biedrība

LAIKMETĪGĀS DEJAS PERFORMANCE «MĪLESTĪBAS IMPROVIZĀCIJA»

20.00 - 21.00 Vērmaņdārzs, Bastejkalns, Vaļņu un Kaļķu ielas krustojums Biedrība «Latvijas Kultūras biedrība»

Latviešu raksti tekstilā

18.00 - 1.00 Latvijas Tekstila fabrika, Artilērijas iela 24 SIA «Latvijas Tekstila fabrika»

Dzīvo komiksu tunelis

20.00 - 2.00 «ZZ tunelis» jeb pazemes gājēju tunelis starp Vecrīgu, universālveikalu «Stockmann» un Autoostu SIA «Underground Media» un Tele2

Mūkusalas radošais centrs

19.00 - 3.00 Rīga Radio 94.5 fm, Mūkusalas iela 29 Biedrība «Latvijas pilsētvides komunikāciju attīstības asociācija»

PIL(N)MĒNESS

19.00 - 23.00 Rīgas Porcelāna muzejs, Kalēju iela 9/11 Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības «Rīgas Porcelāna muzejs»

SAPŅU KINOPUNKTS

19.00 - 23.00 Kultūras bārs «Sapņi un kokteiļi», Blaumaņa iela 32 Kultūras bārs «Sapņi un kokteiļi»

Torņakalna ausgtākajā punktā durvis atvērtas visiem (TAPDAV)

20.00 - 23.00 Torņakalna baznīca, Torņakalna iela 3/5 Torņakalna baznīca

Vinila dārzs

21.00 - 5.00 Radio NABA klubā NABAKLAB, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12. LU Radio NABA

Space.OUT: Ž.Kurdians (FR) “1999”

21.00 - 23.00 Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Ūdens iela 6 Augstskola RISEBA, Pigeon-Bridge

CEĻĀ UZ MĒNESI

15.00 - 24.00 Rīgas 49.pirmsskolas izglītības iestāde, Grostonas iela 8 Rīgas 49.pirmsskolas izglītības iestāde

SKAŅU TIRGUS

21.00 - 3.00 Vidzemes tirgus vecais Gaļas paviljons, Brīvības iela 90 (ieeja no Matīsa ielas) Biedrība «I Did It»

KOYAANISQUATSI #uzjumta

20.00 - 22.00 Galleria Riga 8. stāva terase, Dzirnavu iela 67 SIA «Rooftop Cinema»

Space.OUT: RISEBA ĪSFILMU SKATE

19.00 - 1.00 Arhitektūras un mediju centrs H2O 6, Ūdens iela 6 Augstskola RISEBA, Pigeon-Bridge

STARPTAUTISKĀ IZSTĀDE «DABA JŪGENDSTILĀ»

18.00 - 23.00 Rīgas Sv. Pētera baznīca, Skārņu iela 19 Rīgas Jūgendstila centrs sadarbībā ar «Réseau Art Nouveau Network»

GRUPAS SIGMA DZEJKONCERTS RĪGAS DOMĀ

21.00 - 22.20 Rīgas Doms, Herdera laukums 6 Sabiedriskā kustība «Mans Doms»

METJŪ BOGARTS UN SUPERBE INTERACTIVE. WHO ARE YOU? / KAS TU ESI?

20.00 - 3.00 Vidzemes tirgus vecais Gaļas paviljons, Brīvības iela 90 (ieeja no Matīsa ielas) Biedrība «I Did It» un aģentūra «Superbe SPRL» (Brisele, Beļģija)

URBĀNAIS ALFABĒTS

18.00 - 1.00 Kultūras vasarnīca «Esplanāde 2014» Nodibinājums «Rīga 2014» un «Ideju Institūts»

URBĀNAIS ALFABĒTS

18.00 - 1.00 Kultūras vasarnīca «Esplanāde 2014» Nodibinājums «Rīga 2014» un «Ideju Institūts»

VAKARIŅAS UZ MĒNESS

21.00 - 2.00 DADCafe, Miera iela 17 DADCafe

CEĻĀ UZ MĀKSLAS TELPU

15.00 - 6.00 Aktīvākie “Baltā nakts 2014” norišu punkti Бiedrība “Mākslai vajag telpu”

IDEJU STĀDĪŠANA

11.00 - 23.00 Mūkusalas Mākslas salons, Mūkusalas iela 42 Mūkusalas Mākslas salons

SURVIVAL KIT 6 PROGRAMMA

14.00 - 24.00 Bijusī tekstilfabrika «Boļševička», Ganību dambis 30 Biedrība «Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs»

SĀLSMAIZE ZIEPNIEKKALNĀ

16.00 - 23.00 Valdeķu iela 50/4 un Vienības gatve 93 Labas vietas TALKA

-

Parādīt kartē

Tev jāpieslēdzas!