Le Cambrioleur/Kramplauzis

18.00 - 3.00 Rīgas māksals telpa (Lielā zāle), Kungu iela 3 Rīgas dome sadarbībā ar Starptautisko Francijas mākslas izplatīšanas asociāciju ADIAF

Gaismaskoks. Jauno māksla

18.00 - 3.00 Rīgas Māksals telpa,Intro zāle, Kungu iela 3 mākslas izglītības centrs "Trīs krāsas"

Jauniešu mākslas un zinātnes projekts “Eksperimenti ar staru”

18.00 - 3.00 Rīgas Fotonikas centrs, Šķūņu iela 4 mākslas izglītības centrs “Trīs krāsas”

Gaismas milži pilsētvidē

21.00 - 00.30 Vecrīga un Doma laukums Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde, biedrība "I Did It"

Skaņu mežs Baltajā Naktī 2015

21.00 - 3.00 Rīgas Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2a Nepieradinātās mūzikas un saistītās mākslas biedrība “Skaņu mežs”

Sešas mīnus viena galva

18.00 - 3.00 Izstāžu zāle “Arsenāls”, Torņa iela 1 Biedrība “Kultūras perons”

Pastāvēs, kas pārvērtīsies

20.00 - 21.20 Koncertzāle “Lielā Ģilde”, Amatu iela 6 orķestris “Rīga”

Instalācija “Es par tumsu nebēdāju”

18.00 - 3.00 Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums”, Jauniela 29A Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums”

Ceļojošā izstāde, lekcija un neformāla diskusija ražas svētku laikā “Hands on Urbanism”

18.00 - 1.00 Rīgas Tehniskā universitāte, Kaļķu iela 1 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte

Dizaina filmas Mākonī

20.00 - 1.00 Kafejnīca “Mākonis”, Palasta iela 7 “Mākonis”, “Coffee & Design”

Gaisma naktī

18.00 - 00.00 Latvijas Mākslinieku savienības ēka, 11. novembra krastmala 35 Biedrība “Latvijas Mākslinieku savienība”

Kino uz sienas

18.00 - 1.00 Kinoteātris "Splendid Palace", Elizabetes iela 61 Rīgas Kino muzejs

Atgaisma

18.00 - 2.00 Abpus gājēju tiltiņam Operas skvērā Raiņa bulvāra un Aspazijas bulvāra pusēs Biedrība “I Did It”

Dzīve - tas ir kino!

19.00 - 4.00 Kinoteātris "KSuns”, Elizabetes iela 83/85 Rīgas starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS

“Kad atdzīvojas gaisma: kino dzimšana” / “Quand la lumière s’anime: la naissance du cinéma”

17.00 - 00.00 Elizabetes iela 59 Francijas institūts Latvijā

Gaismas vārti

22.00 - 2.00 Tērbatas iela 2F un 2E Coffee Tower

Laikmetīgās mākslas festivāla "Survival K(n)it 7" programma

12.00 - 1.00 Kādreizējā Latvijas Nacionālās bibliotēkas galvenā ēka, Krišjāņa Barona iela 14 Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

gaisma / tumsa

20.00 - 1.30 Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards”, Kr. Barona iela 21A Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards” sadarbībā ar tekstgrupu “Orbīta”

Nīderlande un Filips Glāss. Jaunās mūzikas koncerti Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

19.00 - 23.00 Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes baznīca, Ģertrūdes iela 8 Rīgas Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā draudze

Gastrovizuāls un muzikāls eksperiments kafejnīcā “Vieta”

21.00 - 2.00 Kultūrbārs “Vieta”, Kr. Valdemāra iela 61 SIA "Veto"

Gaisma ToP Latvijā

18.00 - 2.00 Arhitektu darbnīca, Avotu iela 32 Arhitekti Ārgaļi

Gaismas blēņu stāsti

18.00 - 23.00 Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes teritorija, Grostonas iela 8 Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestāde

Laikmetīgās dejas izrāde “Abi"

20.00 - 22.45 Rīgas Starptautiskā autoosta, Prāgas iela 1 Biedrība “I Did It”

Gaidot atgriežamies gaismu

18.00 - 1.00 kim? Laikmetīgās mākslas centrs, Maskavas iela 12/1 kim? Laikmetīgās mākslas centrs

Performance “Noslēpumi nāk gaismā”

19.00 - 1.00 “Dirty Deal Teatro”, Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2 “Dirty Deal Teatro”

Izgaismo savas kinofobijas

21.00 - 1.30 Laukumā pie Spīķeru koncertzāles, Spīķeru kvartāls, Maskavas ielā 1 Biedrība “Rīgas Spīķeri” sadarbībā ar kinofestivālu “Spektrs”

Vertikālais kino

20.00 - 2.00 Koncertzāle “Rīga”, Latvijas Zinātņu akadēmija, Akadēmijas laukums 1 Jauno mediju kultūras centrs RIXC

Stāsti mierīgā gaismā

18.00 - 3.00 Miera iela 20 Biedrība “Miera ielas Republika”

Spīdošā vannas istaba

18.00 - 1.00 Miera iela 33 Mākslas izglītības centrs “Trīs krāsas”

GRAT - Gaismas Ra(ā)da Alu Takā

23.00 - 3.00 Kafejnīca / bārs "Taka", Miera iela 10 SIA “Pa taku”

Baltā Nakts “Aristīdā”

20.00 - 5.00 Klubs “Aristīds", A. Briāna iela 7 Klubs “Aristīds”

Skaņu plūdi Noasā

20.00 - 1.00 Peldošā galerija “Noass”, AB dambis 2 Biedrība “I Did It”

Deju laikmets un bītu cīņas Gaismas pilī

20.00 - 2.00 Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3 Latvijas Nacionālā bibliotēka, “Dirty Deal Audio” un Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

Pašbilde izstādē “Es un es"

18.00 - 00.00 Mūkusalas Mākslas salons, Mūkusalas iela 42 Mūkusalas Mākslas salons

Videogrāfija X

21.00 - 3.00 Latvijas Universitātes akadēmiskais centrs ”Torņakalns”, Jelgavas iela 1 LR6 - Latvijas Universitātes Radio "NABA"

Vārdu kalns

20.00 - 2.00 Arkādijas parks LR6 - Latvijas Universitātes Radio “NABA”

TAPDAV Gaismas un kultūras evolūcija Torņakalnā

20.00 - 1.00 Torņkalna baznīca, Torņakalna iela 3/5 Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskā draudze

Gaismraži

21.30 - 00.30 Kalnciema kvartāls, Kalnciema iela 35/37 Kalnciema kvartāls

Vasaras Mājas izgaismošanās

20.00 - 00.00 "Mākslai vajag telpu" Vasaras māja, Kalnciema iela 36/38 Fonds “Mākslai vajag telpu”

Zinīša prizma

22.00 - 2.00 Meža un Nometņu ielas krustojums, Nometņu iela 1 Coffee Tower

“Zundas sādža” - Pārdaugavas senākā ciema svētki

19.00 - 1.00 Arhitektūras un mediju centrs “H206” un apkārtnes teritorija, Ūdens iela 6 “Pigeon-Bridge”, augstskola RISEBA, Arhitektūras un mediju centrs H2O, Free Riga, "Zunda dārzs", "M

21. gs. Rīgas pilsētvide - telpa

19.00 - 00.00 Zundas dārzs, Daugavgrīvas iela 31, 5-k FREE RIGA, Kristīne Daukšte

Dejas izrāde un izstāde “Gaismas krāsas”

20.00 - 00.00 “Direct” krāsu veikals-noliktava, Vienības gatve 93 SIA “Krāsu serviss”

Slāpes

15.00 - 23.00 Vieta: bijusī tekstilfabrika „Boļševička”, Ganību dambis 30 Latvijas Jaunā teātra institūts

Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus" programma "Kopīgā telpa: mūzika, laiks, politika"

15.00 - 23.00 bijusī tekstilfabrika “Boļševička”, Ganību dambis 30 Latvijas Jaunā teātra institūts

OLAS koncerts un ekskursijas jaunajā "Aldara Alus Darbnīcā"

19.00 - 1.00 Tvaika iela 44 SIA "Aldara muzejs"

Trīs smilšu animāciju sērija “Latvieši pasaulē”

19.00 - 1.00 Fotostudija “Imagine”, Andrejostas iela 4 Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē”

Ēnu deju izrāde “Četri elementi” par stihijām dabā un cilvēkos

22.00 - 1.30 Andrejosta, Andrejostas iela 4A Happy Dance Studio

Mākslas un mūzikas projekts “Therapy”

21.00 - 3.00 Andrejsala, aiz sliedēm pie garāžām labajā pusē, virzienā uz ostu Agnese Melbārde

Kustīgās bildes “Izlaiduma gads” gaisma radīšanas vietā

21.00 - 23.00 Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas ābeļdārzs, Gaujas iela 23 Rīgas Jāņa Poruka vidusskola

Performance par performanci

20.00 - 23.00 Latvijas Mākslinieku savienības Radošais kvartāls “Kombināts Māksla”, Gaujas iela 1, 3, 5, 9 Igors Dobičins

Gaismas Lab_Oratorija

18.00 - 1.00 Mežaparka skolas dārzs, Lībekas iela 27 Mežaparka skolas atbalsta biedrība

Audiovizuāls deju vakars “Nabaklab"

22.00 - 4.00 “Nabaklab", Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12 Klubs "Nabaklab"

-

Pasākums notiek dažādās vietās:

-

-

-

-

Parādīt kartē

Tev jāpieslēdzas!