splash

Nesaki ne JĀ, ne NĒ, ne BALTS, ne MELNS!
Posted By Ieva on augusts 10th, 2011

Mūsdienu kultūras forums Baltā nakts šogad notiks jau sesto reizi. Tiksimies naktī no 10. uz 11. septembri! Festivāla pamatprogrammā 20 mākslas, mūzikas, kustības, izdzīvošanas, performanču projekti visā Rīgā – VEF korpusos, Spīķeros, Vecrīgā, Rīgas centrā, Purvciemā un Bolderājā. Ieeja visos pasākumos bez maksas.

 

Maršruti

 

Galeriju programma

Izstādes, performances, sarunas, dzeja, diskusijas, spēles, ekspozīcijas – Rīgas galerijas un kafejnīcas piedāvā  savu Baltās nakts pasākumu izlasi.


Ģimenēm ar bērniem

Šie pasākumi ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem, jo tajos Baltās nakts laikā kaut ko interesantu atradīs gan pieaugušie, gan arī bērniem būs ko darīt.


Interaktīvā programma

Šī programma patiks tiem, kuri vēlas piedalīties, līdzdarboties, domāt un pētīt, izprast mākslinieku piedāvātos mākslas objektus, tekstus, mūziku, pētījumus, performances.


Kino programma

Tiem, kuriem īpaši tuvs ir kino, Baltā nakts piedāvā izvēlēties savus kinoprojektus no iespaidīgā piedāvājuma.


Maršruts “Zaļā taka jeb Radi pats!”

Šis Baltā nakts maršruts ir kā radīts tiem, kas vēlas ne tikai baudīt mākslu, bet arī piedalīties tās radīšanā, turklāt darīt to videi draudzīgi.


 

Programma “Cauri pagalmiem”

Baltajā naktī vairākās Rīgas vietās atvērsies un garāmgājēju skatieniem atklāsies pagalmi, kuri ikdienā ir slēgti un rūpīgi sargā savu iemītnieku ikdienu.


 

Programma “Mūzika”

Baltā nakts piedāvā ļoti plašu un daudzveidīgu mūzikas programmu – dīdžeji, dzīvā mūzika, elektromūzika, folkbaroka opera, medijroks, eksperimentālais roks un klasiskais roks, pieredzējuši mūziķi un dīdžeji, kā arī jaunie talanti.


 

Programma “Vēlais vakars, agrais rīts”

Šis maršruts būs piemērots tiem, kuri Balto nakti uztver tieši kā nakti, kurā aktivitātes sākas vēlu vakarā un beidzas agri vai ne tik agri no rīta.


Baltās nakts sekotāju maršruti

Baltās nakts sociālo tīklu sekotāj! Padalies ar informāciju, kur Baltajā naktī plāno doties un kādā maršrutā. Varbūt arī citiem noderēs šie ieteikumi. Daži jau ir padalījušies, apskati!


Jovitas maršruts


Lindas maršruts


Tinces maršruts